Eiropas parlamenta deputātes Ineses Vaideres viesošanās mūsu skolā

Šī gada 11.janvārī Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas ietvaros mūsu skolu apciemoja Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere, lai pastāstītu par savu darbu un veikumu Parlamentā, kā arī atbildētu uz jauniešu uzdotajiem jautājumiem par sev interesējošām tēmām.
Tikšanās laikā skolēniem bija ne tikai iespēja pārbaudīt savas zināšanas par Eiropas Parlamentu un tā darbību, bet arī saņemt nelielas balviņas par pareizajām atbildēm. Skolēni izrādīja interesi un aktīvi iesaistījās sarunās, uzzinot Latvijas esamības Eiropas Savienībā nozīmīgumu.
Liels paldies Inesei Vaiderei un viņas palīgam Robertam par interesanto un interaktīvo sarunu, kuras laikā ne tikai jaunieši, bet arī mēs, Eiropas Parlamenta vēstneses guvām jaunas zināšanas par Eiropas Parlamenta norisi, mērķiem un uzdevumiem.

No stāsta līdz grāmatai

12.oktobrī pie 3.klašu skolēniem viesojās rakstniece Inese Valtere, kura programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros vadīja aizraujošu nodarbību “No stāsta līdz grāmatai”. Nodarbībā autore atklāja pasakas tapšanas burvību, aizraujoši iesaistot skolēnus fantāziju lidojumā. Pārsteidzoši bija uzzināt, cik daudz dažādu profesiju pārstāvjiem jāpiedalās, lai tiktu izdota grāmata. Liels paldies Inesei Valterei par nodarbībām! “Man vislabāk patika, tas brīdis, kad, turot acis ciet, iejutāmies makaronu pasaulē, kur benzīna vietā bija kečups”, stāsta skolniece.