Inovāciju skola piedāvā

TIEŠSAISTES NODARBĪBAS –Minecraft Education ar Inovāciju skolu! (1. – 3. klases skolēniem)

Jaunais mācību gads ir klāt, tāpēc ir pēdējais brīdis padomāt par sava bērna ārpusskolas aktivitātēm un jēgpilnu brīvā laika pavadīšanu Inovāciju skolā!

Inovāciju skolā akcentējam analītiskās domāšanas, problēmu risināšanas spēju un radošuma izkopšanu bērnā aizraujošajā Minecraft Education platformā. Tā ir vide, kur, mūsu aizrautīgo pasniedzēju vadībā, bērni sev saistošā spēļu pasaulē ne tikai jēgpilni pavada laiku, bet arī iegūst praktisku izpratni par visdažādākajām tēmām, tai skaitā matemātiskām cēloņsakarībām, algoritmiem, ētiku un sociāli atbildīgu uzvedību. Un to visu pavada spēja ļauties savas iztēles lidojumam.

Mūsu skolā iegūtās zināšanas bērns uzreiz var izmēģināt praksē. Redzot zināšanu vērtību un to, kā tās strādā, bērns saņem nepieciešamo motivāciju mācīties vēl vairāk, vēl uzcītīgāk.

Galvenie skolēna ieguvumi mūsu Minecraft Education nodarbībās:

✅ Jaunu zināšanu ieguve ar spēļošanas metodi

✅ Skolā apgūto zināšanu nostiprināšana un jēgas izprašana

✅ Matemātikas praktiska pielietošana virtuālajā vidē

✅ Radošuma attīstīšana un pašizpausme

✅ Cēloņsakarības un to vadīšana – algoritmi

✅ Sociālo prasmju un ētikas apgūšana tiešsaistes vidē

Reģistrācija šeit: https://www.mittoevents.com/minecraft/register

Maksa par mēnesi: 42 EUR*mēnesī

Nodarbības ilgums: 60 minūtes

Darbojas 30 dienu naudas atgriešanas garantija!

*SIA International School of Innovations ir reģistrēta izglītības iestāde. Tas nozīmē, ka, iesniedzot gada ienākumu deklarāciju, visus maksājumus var iesniegt VID kā attaisnojošos izdevumus.

Vairāk informācijas pa tālruni +37128779480

TIEŠSAISTES NODARBĪBAS – Roblox Studioar Inovāciju skolu! (4. – 7. klases skolēniem)

Inovāciju skolā mēs jau ceturto gadu piedāvājam tiešsaistes videospēļu izstrādes un dizaina kursu Roblox Studio platformā. Mūsu erudīto pasniedzēju vadībā bērni iegūst savu virtuālo telpu, kurā mācās praktiski izmantot savas matemātiskās zināšanas, apgūst programmēšanas pamatus, gūst ieskatu 3D digitālajā dizainā un savas radošās spējas ceļ jaunā līmenī.

Apmācību kursa noslēgumā bērni ne tikai ir radījuši savu unikālo tiešsaistes spēli, bet arī guvuši nenovērtējamu ieskatu komandas darba organizācijā, ētiskā interneta lietošanā, kiberdrošības jautājumos. Viņi ir uzkrājuši vērtīgas zināšanas, lai gūtu panākumus mūsdienu digitālajā pasaulē.

Galvenie skolēna ieguvumi mūsu Roblox Studio nodarbībās:

✅ Lua programmēšanu (Python)

✅ 3D objektu veidošana

✅ ģeometrijas pamati

✅ vizuāli telpiskā uztvere

✅ koncentrēšanās prasmes

✅ kritiskā domāšana

✅ projektu plānošana un izstrāde

Reģistrācija šeit:https://www.mittoevents.com/roblox/register

Maksa par mēnesi: 49 EUR*mēnesī

Nodarbības ilgums: 90 minūtes

Darbojas 30 dienu naudas atgriešanas garantija!

Reģistrācijas brīdī lūdzu pievērsiet uzmanību, kuru semestri apmeklējāt iepriekš.

Vairāk informācijas pa tālruni +37128779480