Starptautiskā angļu valodas olimpiāde

SPV skolēns Edvards Kārkliņš piedalās starptautiskajā angļu valodas olimpiādē Itālijā.

No 28.līdz 30.septembrim Siguldas pilsētas vidusskolas 6.b klases skolēns Edvards Kārkliņš piedalījās  starptautiskās angļu valodas olimpiādes „Hippo 2022 English Without Borders” pasaules finālā, kas notika Romā, Itālijā. Konkursā piedalījās 144 finālisti no 55 pasaules valstīm un dalībnieki tika sadalīti pa vecuma grupām. Konkurss noritēja divas dienas – pirmajā dienā bija runāšanas daļa, kur kopā ar partneri bija jāatbild uz dažādiem jautājumiem, otrajā dienā notika lasīšanas, rakstīšanas un klausīšanās testi. Edvards startēja grupā Hippo 1, kur 28 skolēnu konkurencē ieguva dalīto 5. un 6.vietu (vienāds punktu skaits).

Edvards Kārkliņš bija vienīgais Latvijas pārstāvis, kurš piedalījās fināla kārtā, un ir patiess prieks un lepnums par viņa sasniegumiem, par iespēju nest Latvijas vārdu pasaulē, par neaizmirstamo pieredzi būt kopā ar tik daudzu nāciju un kultūru pārstāvjiem, un apzināties sevi kā daļu no pasaules.