Skolotāju diena SPV

Paldies SPV jauniešiem par burvīgo Skolotāju dienas radīšanu!

Jau pašā rīta agrumā visi skolotāji kļuva par dienas karaļiem un karalienēm. Diena turpinājās ar 12.klašu skolēnu iejušanos skolmeistara tēlā, vadot stundas 1.-3.kl.skolēniem. Dažiem pat bija gods izjust klases audzinātāju rūpes, esot kopā ar savu klasi Sporta dienā, kur ne tikai jāpamāca, bet jāuzmundrina un jāsamīļo. Mākslu klasēs par skolotājiem mazajiem kļuva arī 5.klašu skolēni. Lieliski!

Taču dienas noslēgumā atklājās, ka skolotāji nemaz nav skolotāji, bet gan Varžu banda vai Čigānu tabors, vai Klīstošie kovboji. Bija arī vēl Karaliskais galms, Hawai 5-0, PSRS skolnieces un Bruņotie troļļi. Nepietika jau ar pārtapšanu vien, vēl bija jāveic arī uzdevumi un sevi jāpierāda. Vai izdevās? Protams! Ir tiešām ļoti patīkami, ka mūsu skolas jaunieši prot rīkot svētkus sev un citiem! Super!

Paldies arī atbalstītājiem #nitaureni par skaistajiem tērpiem!