Skolēnu pašpārvalde

21.septembrī Siguldas pilsētas vidusskolā notika Skolēnu pašpārvaldes prezidenta vēlēšanas. Vēlēšanās kandidēja 11. c klases skolniece Evelīna Anna Tiliba un 12.a klases skolniece Paula Zute. Par abām kandidātēm balsoja 34 skolēnu pašpārvaldes dalībnieki no 5- 12.klasei. Pirmajā kārtā skolēnu pašpārvaldes prezidenta kandidātes bija sagatavojušas runu, kurā dalījās ar galvenajām prioritātēm, pārstāvot skolēnu intereses.

Pēc pirmās kārtas abas meitenes ieguva identisku balsu skaitu: 17:17, taču pēc otrās kārtas, ar vienu balsu pārsvaru par Siguldas pilsētas vidusskolas skolēnu pašpārvaldes prezidenti tika ievēlēta Paula Zute. Paldies abām uzņēmīgajām meitenēm par aktivitāti! Lai darbi sokas, un prieks par paveikto!