10. starptautiskā angļu valodas olimpiāde „Hippo”

Siguldas pilsētas vidusskolas skolēni piedalās 10. starptautiskajā angļu valodas olimpiādē „Hippo”.

No 18.-20. maijam Lido di Jesolo, Itālijā notika starptautiskā angļu valodas konkursa “Hippo” European Qualifiers olimpiāde, kurā piedalījās SPV  skolēni Karlīna Bērziņa, Lote Lea Gaile un Fēlikss Lācis.

Mūsu skolēni uzrādīja teicamus rezultātus, jo lielajā konkurencē savās vecuma grupās tika izcīnīta bronzas medaļa – Karlīnai Bērziņai (skolotāja Vineta Tetere), 8.vieta – Lotei Lea Gailei un 15.vieta – Fēliksam Lācim (skolotāja Ieva Gaile). Skolēni bija patiesi priecīgi par dalību šajā pasākumā, jo tā bija iespēja parādīt un izvērtēt savas zināšanas citu valstu skolēnu vidū,iepazīties ar skolēniem no dažādām valstīm, tika gūta motivācija mācīties angļu valodu vēl vairāk, jo tā ir atslēga pasaules izzināšanai.

Paldies vārdi – skolotājām, skolas administrācijai, Siguldas novada pašvaldībai par finansiālu atbalstu un vecākiem.

Jau septembrī Itālijā pasaules grupas finālā piedalīsies SPV skolēns Edvards Kārkliņš un viņa izcīnītā iespēja piedalīties konkursā starp tādām valstīm kā Taizeme, Jaunzēlande, Indija, Filipīnas ir unikāla un jaunu zināšanu vērta.